فروش واحد لوکس در شهر ازمیر (واحدهای آژانس ۰۰۰۹۶)

توضیحات :

ازمیر یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که پروژه های بسیاری در این شهر ساحلی زیبا ساخته شده است که در حال حاضر پیشرفت بسیار خوبی در این شهر صورت گرفته است. واحدهای ساخته شده در  شهر ازمیر  دارای امکانات استثنایی نظیر محوطه پیاده روی ، زمین بازی کودکان ، فضای سبز ، نگهبانی ۲۴ ساعته ، پارکینگ، سرایدار، ADSL، Wi-Fi و بسیاری امکانات دیگر میباشد. شما با خرید ملک در ترکیه بهترین فرصت جهت سرمایه گذاری و گرفتن اقامت دایم رابدست می آورید. واحد فوق آماده فروش و واگذاری می باشد.

در این پروژه سه واحد استثنایی آماده برای فروش است , یک واحد سه خوابه در طبقه ۳ با متراژ ۱۶۹متر مربع , باقیمت ۸۰۰ هزار دلار معادل ۵۵۰۰۰۰۰لیر/ یک واحد سه خوازه در طبقه ۶ با متراژ ۱۶۹ مترمربع , باقیمت  ۹۹۵هزار دلار معادل ۶۸۵۰۰۰۰ لیر / یک واحد پنج  خوابه در طبقه آخر زیر شیروانی با متراژ ۳۰۰ متر مربع , باقیمت ۱۵۰۰ هزار دلار معادل ۱۰۵۰۰۰۰۰ لیر آماده فروش می باشد.

با توجه به نوع قراردادی که مالکین این پروژه با مجموعه ایران ترکی گروپ دارند، هیچ کمیسیونی از خریدار دریافت نمی شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا در قسمت درخواست مشاوره، مشخصات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. خرید ملک در ترکیه یکی از امن ترین روش های مهاجرت به ترکیه و دریافت کارت اقامت ترکیه است.

جزییات ملک

قیمت :

5,500,000 لیر

متراژ :

169 مترمربع متر

تعداد اتاق :

3+1 سه خوابه

زمین بازی کودکان

محوطه پیاده روی

فضای سبز

تراس

بالکن

سیستم ضد زلزله

پارکینگ

سیستم اطفا حریق

نگهبان

آیفون تصویری

سرایدار

سرمایش و گرمایش مرکزی

پنجره دو جداره

فول آسپزخانه

منبع آب

ژنراتور

ADSL

Wi-Fi

فاصله تا مترو و اتوبوس

۵ دقیقه

فاصله تا مراکز خرید

۱۰ دقیقه

فاصله تا بیمارستان

۱۵ دقیقه

فاصله تا مراکز تفریحی

۱۰ دقیقه

فاصله تا فرودگاه

۳۵ دقیقه

فاصله تا دریا

۱ دقیقه