محله باشاک شهیر

محله باشاک شهیر ، با منطقه خوش آب و هوای استانبول بیشتر آشنا شوید!

می توان گفت: محله باشاک شهیر را یک گزینه‌ی خوب برای سرمایه گذاری و زندگی است و مشکلات آن با وجود تدابیر و برنامه ریزی‌ در آینده‌ای نه چندان دور حل خواهد شد.

محله کوچوک چکمجه استانبول

محله کوچوک چکمجه استانبول ،آنچه برای آشنایی با این محله نیاز دارید!

اگر قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارید می‌توانید محله کوچوک چکمجه استانبول را به عنوان یک گزینه برای خرید ملک و سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

محله اوجیلار

محله اوجیلار ، بهترین منطقه در قلب استانبول ترکیه!

محله آوجیلار که به ترکی استانبولی Avcılar نامیده می‌شود از ناحیه‌های اروپایی در استان استانبول است در ناحیه مرمره قرار گرفته است .

محله اسن یورت استانبول

محله اسن یورت استانبول ، از این محله محبوب چه می‌دانید؟

محله‌ اسن یورت استانبول یک منطقه محبوب برای خرید ملک است، زیرا به جز آینده‌ی درخشان این محدوده، قیمت ملک در این محدوده در مقایسه با مرکز شهر پایین‌تر است.

محله بیلیک دوزو استانبول

محله بیلیک دوزو استانبول ، اطلاعاتی همه جانبه برای شما !

محله بیلیک دوزو استانبول در ترکیه ویژگی های بارز و مهم بسیاری دارد که از میان آن‌ها می‌توان به امنیت و آب و هوای بسیار خوب آن اشاره کرد.

محله بویوک چکمجه استانبول

محله بویوک چکمجه استانبول ، همه چیز درباره این محله مشهور!

محله بویوک چکمجه استانبول منطقه‌ای از ناحیه اروپایی این شهر است که موقعیت آن به طور کلی در استان استانبول و ناحیه مرمره واقع شده است.

شهر استانبول

استانبول، با سومین شهر توریستی جهان بیشتر آشنا شوید!

استانبول بزرگترین شهر ترکیه از محبوب‌ترین شهر‌های توریستی خاورمیانه است که همه ساله از سراسر دنیا گردشگران بسیاری را به خود می‌بیند.

شهر ازمیر

ازمیر، از زیباترین شهر ترکیه چه می‌دانید؟!

شهر ازمیر سومین شهر بزرگ کشور ترکیه بعد از استانبول و آنکارا است. این شهر موقعیت ممتازی به عنوان یک شهر تجاری، صنعتی و البته بندری در ترکیه دارد.

آنکارا

آنکارا، پایتخت ترکیه را چقدر می‌شناسید؟

شهر آنکارا بعد از استانبول، بزرگ‌ترین شهر ترکیه و البته پایتخت این کشور است. جمعیت این شهر حدود ۴ و نیم میلیون نفر است که امروزه رو به افزایش نیز هست.

شهر آنتالیا

آنتالیا، دیدنی‌ترین شهر ترکیه را از دست ندهید!

آنتالیا در کشور ترکیه بزرگ‌ترین شهر در سواحل مدیترانه‌ای غرب ترکیه است و به نوعی سنت و مدرنیته را با هم در آمیخته است.جمعیت این شهر حدود ۴ میلیون نفر است.

آلانیا ، با تاریخی‌ترین منطقه گردشگری کشور ترکیه بیشتر آشنا شوید!

آلانیا در قسمت جنوبی ساحل پامفیلیا قرار دارد و یکی از مهم‌ترین و مشهورترین مناطق گردشگری به شمار می‌رود و از مهم‌ترین دلایل آن هم تاریخی بودن این شهر است.

کوش آداسی

کوش آداسی، محبوب ترین جزیره تفریحی ترکیه را بهتر بشناسید!

کوش آداسی که به جزیره پرنده نیز شناخته شده است از زیباترین و در عین حال محبوب‌ترین شهر‌های مناسب برای گردشگری در کشور ترکیه است.