دلایل خرید ملک در ترکیه ،۹ دلیل خرید خانه در این کشور!

دلایل خرید ملک در ترکیه

در واقع، در دهه گذشته، صنعت املاک و مستغلات ترکیه به شدت افزایش یافته است و خارجیان نقش مهمی در رشد آن داشته اند. اما چرا بازار املاک ترکیه اتباع خارجی را جذب می کند و انگیزه های سودمندی را ارایه می دهد؟ اگر به دنبال دلایل خرید ملک در ترکیه هستید و چرا خرید ملک در ترکیه برای بسیاری از خارجیان جذاب است، به ادامه این مطلب مراجعه کنید. “اگر قصد خرید ملک در کشور ترکیه را دارید پیشنهاد میکنم قبل از پرداختن به این مطلب برای آگاهی از قیمت خانه در ترکیه و پیدا کردن ملک مورد نظر خود در این کشور عبارت “خرید ملک در ترکیه” را کلیک کنید تا به صفحه مربوطه متصل شوید و آنجا خانه مورد نظر خود را پیدا کنید.”

دلایل خرید ملک در ترکیه

دلایل خرید ملک در ترکیه

  • ارزش عالی به ازای هر متر مربع

آیا می دانید خرید ملک در لندن تقریبا هشت برابر گرانتر از از استانبول است؟ از شلوغ ترین شهر ترکیه دور شوید و تا قیمت های ارزان تری بدست آورید. قیمت ملک در آنتالیا از ۳۰٫۰۰۰ یورو شروع می شود و این باعث می شود تا پتانسیل بسیار خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت و سود آوری داشته باشد. با در نظر گرفتن نرخ کنونی لیر ترکیه در مقابل ارزهای خارجی، اکنون زمان ایده آلی برای خرید است زیرا شما بیشتر از ارزش پول خود استفاده می کنید.

  • تنوع در املاک

تغییرات اساسی بازار ترکیه در ده سال گذشته نمونه کارهای خود را از استودیو ها، آپارتمان ها و ویلا ها به طور باور نکردنی افزایش داده است. شما می توانید خانه ای با فروش مجدد بخرید یا طرح های پیش خرید و یا خانه های نوساز تهیه کنید. از مکان های ساحلی تا مناطق شهری تا نواحی دورافتاده، شما قطعا آنچه را که بدنبال آن هستید پیدا خواهید کرد.

  • یک فرآیند خرید آسان

ده سال پیش خرید ملک در ترکیه، فرآیندی پیچیده بود با زمان انتظار طولانی برای دریافت سند. با این حال، دولت ترکیه این فرآیند را ساده کرده و آن را آسان تر از همیشه می توان انجام داد. از انتخاب خانه تا امضای سند، روند را می توان طی یک هفته به پایان رساند.

دلایل خرید ملک در ترکیه

  • شرایط پرداخت ساختار یافته

اگر می خواهید خانه ای پیش خرید نمایید و یا خانه ای نوساز خریداری کنید، می توانید از شرایط پرداخت اقساطی بین ۶ تا ۶۰ ماه نیز استفاده نمایید. این بدان معناست که در بعضی موارد، شما می توانید طی پنج سال قیمت را بپردازید اما می توانید به منزل نقل مکان کنید و قبل از آن سند ملک را امضا نمایید. برای خریداران دست اول با بودجه کافی نیز، این یک انگیزه بزرگ است زیرا بهره پرداخت صفر درصد است.

  • هزینه پایین زندگی

هزینه زندگی در ترکیه نصف ایالات متحده و بریتانیا است و این توضیح می دهد که چرا بسیاری از خریداران خارجی تصمیم می گیرند در تمام طول سال در ترکیه زندگی کنند. تامل نکنید، شما می توانید جز آن شوید زیرا در ده سال گذشته هم زیرساختها و فروشگاهها در خیابانها بهبود یافته و هم کیفیت صنایع خرید افزایش پیدا کرده است. یکی از اغوا کننده ترین مسایل این است که سالانه هزینه های استفاده از املاک بسیار ارزان می شود، مخصوصا در مورد مالیات، آب، برق، ماهواره و اینترنت.

“برای اطلاع از قیمت روز آپارتمان در کشور ترکیه به اینجا مراجعه کنید.”

دلایل خرید ملک در ترکیه

  • دسترسی آسان

اینکه شما هوایی، دریایی و یا زمینی وارد می شوید مهم نیست زیرا ترکیه دارای شبکه حمل و نقل گسترده ای است که به راحتی به کشور شما دسترسی دارد. در فرودگاه ها در سراسر کشور میلیونی سرمایه گذاری شده و خطوط هوایی مانند شرکت های هواپیمایی ترکیه برنامه های پروازی مکرری را در تمام طول سال دارند. در طول تابستان، خدمات کشتی به طور منظم به تمام جزایر یونان وجود دارد و ترکیه در نوسازی و ارتقا بزرگراه ها نیز سرمایه گذاری کرده است تا رانندگی سریعتر از همیشه انجام شود.

  • حجم بالای سرگرمی و فعالیت

یکی از دلایل کمتر ذکر شده اما همچنان قابل توجه برای خرید ملک در ترکیه، حجم فراوان سرگرمی و چیزهایی است که باید انجام داد. در همه شهرهای بزرگ، ساکنین می توانند به مراکز فرهنگی و هنری سری بزنند، در حالی که استراحتگاههای ساحلی در دریای اژه و مدیترانه از مزایای زندگی ساحلی برخوردار است، بنابراین بخش زیادی از زندگی روزانه در خارج از منزل رخ می دهد. مراکز اسکی در سراسر کشور وجود دارند و بعضی از مکان ها مانند بلک در آنتالیا شهرت خود را به عنوان یک مقصد داغ برای گلف به دست آورده اند. در نهایت، اگرچه کلیشه ای است، اما باید آب و هوای عالی و دلپذیر را نیز ذکر کنیم. فکر می کنم شب های تابستانی به غذا خوریهای سبک آلفرسکو و گذراندن روزها در کنار استخر بیاندیشید.

دلایل خرید ملک در ترکیه

  • مشخصات سرمایه گذاری بالا

ترکیه اخیرا یک مرکز جهانی از لحاظ سرمایه گذاری است. به ویژه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی ترکیه را برای سرمایه گذاری های بزرگ ترجیح می دهند. ترکیه فرصت های سرمایه گذاری عالی را با افزایش آپارتمان ها و خانه های جدید در بخش املاک و مستغلات ارایه می دهد. از سال ۲۰۰۵ تعدادی از سرمایه گذاران خارج از کشورهای مختلف وارد بازار املاک و مستغلات ترکیه شده اند و بازخوردهای سودآور در کوتاه مدت دریافت کرده اند. شما هم می توانید یکی از آنها باشید.

  • شهروندی ترکیه توسط سرمایه گذاری

با تصمیم منتشر شده در تاریخ ۱۹٫۰۹٫۲۰۱۸ در روزنامه دولتی ترکیه، شهروندی ترکیه به طور مستقیم به خارجیانی که حداقل ۲۵۰٫۰۰۰ دلار املاک و مستغلات در ترکیه خریداری می کنند، داده میشود. در حال حاضر، خارجیان می توانند در صورت خرید و یا ساخت و ساز در ترکیه به ارزش حداقل ۲۵۰٫۰۰۰ دلار شهروندی ترکیه را دریافت کنند.

وبسایت propertyforturkey  وابسته به گروه املاک جت، بزرگترین وبسایت املاک ترکیه، با معرفی بهترین ملک‌ها در کشور ترکیه جهت خرید و همچنین ارایه اطلاعاتی در زمینه مهاجرت و اقامت در ترکیه، در این مسیر همراه شما است تا با خیالی آسوده برای آینده خود برنامه ریزی کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت خانه در ترکیه اینجا را کلیک کنید.

*در مطالب بعدی شما را با جزییات بیشتری از روند اخذ اقامت ترکیه و چگونگی زندگی بهتر  در کشور ترکیه آشنا خواهیم کرد، پس اگر به دنبال بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه هستید مطالب بعدی ما را جتما دنبال کنید.

نویسنده: فربد محمدحسینی